Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim

Hakkımızda

Kooperatifimiz ; 1991 yılında 15 kurucu ortak ile kurulmuştur. Halen 290 aktif ortağımız bulunmaktadır. Kooperatifimizin Yönetimi ; kooperatifimize ait kendi idari binamızda tamamen kurumsal bir yönetim anlayışı ile kadrolu yönetim personelimiz tarafından yapılmaktadır. 

Misyonumuz ;

Ortaklarımızın ; her türlü ihtiyaçlarını karşılamak ; Köyümüzün  sosyal ekonomik ve kültürel yönden gelişimi sağlayacak aktivitelerde bulunmak ; Ortaklarımız ile birlik ve beraberlik ruhu içinde köyümüzün refah seviyesini yükseltmek ; Ekonomi ve ticarette sınırların kalktığı Globalleşen bir dünyada ; Tarımsal alandaki Teknolojik gelişmeleri ;  ortaklarımızla paylaşarak ; bilinçli üretken ; dinamik ; sorumluluk ve aidiyet bilinci ile ortaklarımızın ihtiyaç ve taleplerine yönelik çalışmalar yapmak ;  Tarımsal kalkınma faaliyetlerin yanında ; Ülke ekonomisine döviz kazandırıcı hizmet ve çalışmalarda bulunmak kooperatifimizin misyonunu oluşturmaktadır.

Vizyonumuz ;

Siyahi incir üretimi konusunda ; sektörde lider olmak ; Ortaklarımız ile birlikte yek vucut olarak birliktelik oluşturmak ; Kooperatifimizin örnek kooperatif olması noktasında : paydaşlarımız ve ortaklarımız ile beraber yürümek ; Kurumsal bir yapı ile sektörde ; GÜVEN ; İTİMAT ve İSTİKRAR olgusu ile Ülke ekonomisinde Tarımsal faaliyetlerde öncü ve  lider olmak başlıca vizyonumuzdur. 

 

ÇALIŞMA ALANLARIMIZ ve FAALİYETLERİMİZ ;

SOĞUK HAVA DEPOSU : 

1300 ton / yıl kapasiteli 10 odalı son sistem soğuk hava depomuzun yanında ayrıca üç adet bağımsız soğuk hava depomuz ve ambalajlama tesisimiz bulunmaktadır. Günün koşullarına göre tarladan toplanan meyvelerin sağlıklı bir şekilde depolanarak ; firigofik soğutmalı araçlarla iç ve dış piyasaya gönderilmesini sağlıyoruz. 

AKARYAKIT İSTASYONU :

Kooperatifimiz bünyesinde ; ortaklarımızın ve köy sakinlerimizin akaryakıt ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla PETLINE bayiliği mevcuttur. Günün her saati açık olan istasyonumuz ; ortaklarımızın yanında olmaya ve ortaklarımızı desteklemeye devam edecektir.

NAKLİYE ;

Mülkiyeti kooperatifimize ait araçlarımız  ; ortaklarımızın meyve ve sebzelerini yurt içinde tüketiciye en hızlı ve taze bir şekilde ulaştırmaktadır.

SALAMURA ZEYTİN DEPOSU :

Kooperatifimiz bünyesinde ; ortaklarımızın ihtiyaçlarına paralel olarak zeytin salamura tesisi mevcuttur. Köyümüzdeki zeytin üretimi yıllık 300 tondur. Zeytin üretimi İncirden sonra en büyük geçim kaynağı olarak yer almaktadır. Salamura zeytin tesisimiz 38 adet salamura odası ile 300  ton / yıl kapasiteye sahiptir.

DÜĞÜN SALONU :

Köyümüzde cemiyet ; toplantı ve düğünlerin yapıldığı 500 m2 kapalı alana sahip sosyal tesisimiz köyümüz sakinlerine ve ortaklarımıza hizmet vermektedir.

LOJMANLARIMIZ ve DÜKKANLAR :

Köyümüze görevli veya çalışmak üzere gelen vatandaşlarımızın  ikametlerine mahsus lojmanlarımız ve  dükkanlarımız mevcuttur.

KANTAR İŞLETMESİ :

Köyümüz sakinlerinin ve ortaklarımımızın ihtiyaclarına paralel ; kooperatifimiz bünyesinde 40 ton kapasiteli Elektronik kantarımız mevcuttur. 

TARLA ve BAHÇELERİMİZ :

Mülkiyeti kooperatifimize ait ; yaklaşık 125.000 m2 meyve bahçelerimiz mevcuttur. Günün koşullarına uygun olarak meyve üretimi yapılmaktadır.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam7
Toplam Ziyaret21646
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar15.777615.8408
Euro16.551216.6175
Hava Durumu
Saat